Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Всього результатів: 6

  Плінтус GRAND WOOD - інтернет магазин плінтусів від українського виробника. Купити плінтус з доставкою по Україні

  Щоб Ваш інтер'єр був повноцінним та викінченим, потрібно використати правильний плінтус для підлоги. На перший погляд, плінтус - маленька дрібничка на яку не звертаєш уваги. Проте, саме він може додати затишку та цінності приміщенню, або ж навпаки зруйнувати особливу атмосферу та знецінити весь інтер'єр. 

  Колекція підлогового плінтуса ТМ GRAND WOOD включає в себе стильні варіанти у сучасному, класичному та неокласичному стилях. Ми пропонуємо тільки дерев'яний плінтус, до категорії якого відноситься: МДФ шпонований плінтус, МДФ фарбований плінтус або ж плінтус з масива дуба чи ясена. 

  Чому ми пропонуємо тільки дерев'яний плінтус? Відповідь проста: до дверей та меблів ТМ GRAND що виконані з натуральних матеріалів, підійде тільки такий плінтус. Ніякого дешевого пластика! Більш того, дерев'яний плінтус красиво лягає на різні типи поверхонь: плитку, ламінат, паркет, лінолеум чи ковролін. 

  ПЕРЕВАГА ПЛІНТУСУ ТМ GRAND WOOD.

  РОЗМІР. Ми виробник, що виготовляє плінтус у стандартних розмірах та на замовлення. Можна змінити товщину та довжину погонажу. 

  КОЛІР. Будь-який колір з нашої палітри кольорів дверей чи меблів можна повторити на вашому виробі. Ми рекомендуємо замовляти плінтус у кольорі до дверей. Якщо двері виконані у двоколірному виконанні, то правильно купити плінтус в кольорі до лиштви. В більш екстравагантних інтер'єрах колір плінтуса може підбиратися під меблі. 

  ПЛІНТУС ДО ПРИХОВАНИХ ДВЕРЕЙ.

  Плінтус для прихованих дверей, або прихований плінтус відрізняється від стандартного дерев’яного плінтусу. Він складається з 2-ох компонентів: алюмінієвого профілю, що вмуровується в стіну та декоративної дерев'яної накладки, яка кріпиться до нього. Саме такий алюмінієвий прихований плінтус правильно використовувати до дверей прихованого монтажу або дверей невидимок. Після того, як замонтують декоративний плінтус поверх алюмінієвого плінтусу, плінтус не виступає за площину стіни і також виходить в одній площині з прихованими дверима. 

  Купити дерев'яний плінтус, купити шпонований плінтус, купити МДФ фарбований плінтус і купити прихований плінтус у Львові можна у фірмових салонах виробника, в Україні - в салонах дилерів, або замовити на сайті.