Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

GRAND WOOD - це дерев’яні меблі українського виробництва преміальної якості. Концепція бренду передбачає максимальне використання натуральних матеріалів у виробництві, а саме, деревини, фанери, натурального шпону і екологічного лако-фарбового покриття.

ТЕХНОЛОГІЯ ПЕРЕДБАЧАЄ ВИКОРИСТАННЯ:

  • масиву дерева: дуба, бука, українського горіха чи натурального шпону твердих порід. Висока якість досягається ретельним контролем на кожному етапі виробництва: від сушки деревини, до збірки та пакування. У нас замкнутий цикл виробництва;
  • поверхня виробів вкрита італійським масло-воском, емаллю чи морилками провідних виробників світу. Перед тим як визначитися на виробнику лако-фарбового покриття, для кожного типу покриття було проведено тести та аналіз, що довели якість, стабільність та довговічність кожного покриття.
  • для виробів використовується фурнітура виробників з найвищою репутацією: BLUM (Австрія) та HAFELE (Німеччина) 
  • металеві деталі, які присутні на виробах, також виготовляються нами.
  • для внутрішніх деталей, наприклад - поличок чи корпусів шухляд, використовується якісна фанера або шпонований МДФ. Жодного ДСП чи ПЛІВКИ.
  • для точності розрахунків та виготовлення використовуються сучасне обладнання: ЧПУ станки, шліфувально-калібрувальні станки та ін. 
     

УВАГА! Щоб переконатися що продукція оригінальна - шукайте наш логотип на виробі. Остерігайтесь підробок!


При якісному догляді дерев'яні меблі GRAND WOOD будуть переходити від одного покоління до наступного, адже їх дизайн буде актуальним у всі часи. Для того, щоб меблі виглядали як нові та служили довго, прочитайте розділ “Експлуатація та догляд”.