Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Як правильно ВИБРАТИ МЕБЛІ: 5 критеріїв.Не зважаючи на те, що з меблями ми контактуємо постійно кожного дня, ми купуємо меблі декілька разів в житті і якщо не працюємо в даній сфері, то питання критеріїв вибору потрібно вивчати. Тенденції розвитку різних напрямків дизайну, як правило, диктують і перелік критеріїв на які варто звернути увагу.

  1. ДИЗАЙН

Правильно підібрані деревяні меблі тільки тоді, коли вони підкреслюють заданий дизайн приміщення. Тенденції напрямків інтер'єрів свідчать про те, що зараз все частіше споживачі обирають меблі в сучасному стилі інтер'єру, а саме: модерн, скандинавський, лофт, hi-tech чи еко-стиль. Всі ці стилі інтер'єру подібні тим, що у них переважають прості прямі лінії та плоскі форми. Це означає, що меблі у всіх цих стилях можна комбінувати в різних сучасних інтер’єрах, і вони будуть влучно підходити. 

  1. КОЛЬОРИ

Меблі можуть доповнювати інші кольори які присутні на підлозі чи стінах, або ж, навпаки, слугувати контрастними яскравими вкрапленнями в інтер'єрі. 

Все залежить від загальної концепції продуманого дизайну а отже від побажань власника. Проте, у будь-якому сучасному інтер'єрі найпопулярнішими кольорами протягом довгого часу залишаються такі: колір натурального дерева, колір “дуб-сонома”, білий, графітовий, світло-сірий та чорний. 

  1. ЯКІСТЬ та МАТЕРІАЛИ

Якість залежить від матеріалів з яких виготовлені меблі. Крім того, що меблі повинні служити довго, зберігаючи свій вигляд, вони повинні бути виготовлені з матеріалів які не містять шкідливих речовин. Ми часто відвідуємо міжнародні виставки і спостерігаємо все більшу пропозицію виробників меблів з натуральних матеріалів, точніше меблі з дерева. Це є свідченням того що споживач прагне оточити себе природними матеріалами, адже тільки вони зроблять атмосферу унікального затишку.

До речі, на відміну від меблів зі штучних матеріалів, якісні дерев'яні меблі витримують важкі удари, не утворюють сколи та легко реставруються. 

  1. ГАБАРИТИ та РОЗМІРИ

Меблі потрібно розставляти так, щоб вони не заважали Вам пересуватися комфортно по приміщенню, відкривати повністю двері. Дешеві меблі, які виготовляють зі штучних плитних матеріалів, як правило, виконуються в стандартизованих розмірах. Меблі з масиву дерева можна замовити часто в індивідуальних розмірах.

Також врахуйте, що у Вас може виникнути потреба додаткової площі за столом чи на дивані, коли завітають друзі.

  1. ВАРТІСТЬ

Ціни на меблі коливаються в залежності від матеріалів та дизайну. Пам'ятайте, що дешеві меблі скоро втрачають вигляд та зношуються, мають слабку конструкцію, тому Вам прийдеться через декілька років замінити їх. В результаті ви переплатите та й будете розчаровані якістю. Краще купити меблі з середнього чи дорожчого цінового сегменту. До них відносяться меблі з масиву дерева, які служать вічно і завжди будуть виглядати неповторно.

Купити дерев’яні меблі у Львові Ви можете онлайн, у фірмових салонах виробника ТМ “GRAND” або у салонах партнерів в регіонах.