Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБСТАВИТИ МАЛОГАБАРИТНЕ ЖИТЛОЖитло з маленькою площею стає все більш популярним на теренах нашої країни, і це закономірно, адже тренд на компактні помешкання як і багато чого іншого прийшов до нас з Європи. Проте, влаштовуючи маленький простір ми стикаємося з деякими викликами зв'язаними з функціональністю: кожна річ повинна не захаращувати приміщення а бути необхідною для зручного проживання. Далі декілька порад як отримати найбільш ефективного результату від маленької вітальні, спальні чи домашнього офісу.

ВІТАЛЬНЯ

У маленькій вітальні важливо передбачити не одне, а декілька місць для сидіння, наприклад: секційний диван, частини якого можна пересувати або доставити до простого дивану декілька м'яких крісел з іншого комплекту або стільців. 

Вам завжди буде бракувати додаткового простору для зберігання, тому обирайте дивани з прихованими нішами для зберігання. Це ж саме стосується кавового столика: він повинен мати додаткові шухляди та полички. Дуже зручно якщо в ньом вмонтований вихід для USB кабелю. Диван чи крісло часто стає паралельно і місцем роботи за ноутбуком, тому передбачте розетку в підлозі - це дуже зручно. 

Для того щоб деревяні меблі додавали простору, обирайте пастельні та натуральні тони меблів без масивних поручнів, спинок та ніжок. Розставити акценти допоможе яскравий декор.

СПАЛЬНЯ

Спальня - це місце для відпочинку та релаксації, підготовки до наступного дня. Вам потрібно створити розумний практичний та вільний від зайвих речей простір. Обирайте дерев'яне ліжко з вбудованим місцем для зберігання. Для одягу можна вибрати вбудовану шафу, яка займає менше місце ніж окремостояча. Якщо залишається місце то замість медіа тумби, радимо купити місткий дерев'яний комод з шухлядами. Інколи місце для речей все ще бракує а в спальні більше немає простору, тоді комод можна розмістити в коридорі. Ви точно не пожалієте про таке рішення!

ОФІС

Скоріш за все, офісом в маленькому помешканні слугує письмовий стіл у куті вітальні чи спальні. В такому випадку купуйте дерев'яний офісний стіл з інтегрованими висувними шухлядами чи поличками. Не забувайте про простір стіни над столом. Найлегшим варіантом буде розміщення відкритих дерев'яних поличок, або ж маленьких скафчиків що закриваються. Такі полки та шкафчики служать не тільки місцем для зберігання але й стильним декором.

Для того щоб змістити акцент з робочої зони також радимо купити деревяні меблі для дому в пастельних та натуральних тонах.

Щоб Ваще помешкання було затишним та просторим навіть в обмеженому просторі, потрібно вибирати “легкі” меблі з тонкими формами та максимально функціональними дизайнами. Для таких рішень найвигідніше купити дерев'яні меблі в скандинавському стилі. 

Щоб Ваш інтер’єр був максимально збалансованим і витриманим в одній стилістиці пам'ятайте, що можна купити дерев’яні меблі, плінтус та міжкімнатні двері виробництва ТМ “GRAND” в одному кольорі та стилі.