Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

ВОЛОГІСТЬ ДЕРЕВИНИ у ДЕРЕВ’ЯНИХ МЕБЛЯХВсі, хто якимось чином має відношення до виробництва чи експлуатації дерев’яних меблів повинні знати про вплив показника вологості на збереження геометрії та цілісності деревини.

Деревина – гігроскопічний матеріал, це означає що він вбирає або віддає рідину в залежності від її кількості в навколишньому середовищі / приміщенні. Вологість повітря змінюється зі зміною пори року.

Коли дерево вбирає вологість воно розширюється, а коли дерево віддає її, тоді воно всихається і може, навіть, тріскати. Ось чому важливо контролювати вологість деревини та відносну вологость повітря. 

Нормативні показники для деревини з якої виготовляються меблі з дерева становить 6-8%. Для того, щоб дерев’яні меблі зберігали форму та вигляд, відносна вологість навколишнього середовища повинна коливатися в межах 45-60%. В такому випадку рівноважний показник вологості в деревині після того, як вона попаде в вашу оселю, офіс чи комерційне приміщення, не буде відхилятися більше чим на 2%, що в принципі, не має призвести до деформації конструкції. 

Проте, варто розуміти, що є категорія приміщень з постійно підвищеною вологістю: паби, склади та інші приміщення де не завжди підтримують температуру на сталому рівні. Для таких приміщень нормативне значення вмісту вологості в деревині зростає і становить 9-10%. 

Ми контролюємо вологість дерева перший раз, коли витягаємо дерево з сушки, а другий раз, коли виріб вже готовий, перед упаковкою. Для цього ми використовуємо сучасні вологоміри відомих виробників. 

Якщо Ви хочете купити дерев’яні меблі чи дерев’яні столи у Львові чи Україні, просіть виробника перевірити виріб на вміст вологості в момент прийомки-передачі виробу. GRAND WOOD – це меблі з дерева преміальної якості.