Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Дана Угода користувача (далі “Угода”) регулює відношення щодо користування Сайтом (https://grand-wood.com.ua/) і послугами які він надає між Виконавцем (“Власник Сайту”), з одного боку, та фізичними або юридичною особою Замовником (“Користувач сайту”) з іншого боку, який прийняв умови цієї Угоди шляхом приєднання до цієї Угоди в цілому і беззастережно, далі у тексті згадуються при спільному згадуванні як “Сторони”, а окремо як “Сторона”.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

В Угоді вживаються наступні терміни і поняття:

1). Сайт - інтернет-сайт розміщений в домені Власника сайту.

2). Угода - Угода користувача, з усіма доповненнями та змінами, яка регулює взаємовідносини між Власником сайту та Користувачем сайту.

3). Відвідувач - будь - яка особа, яка особа яка перейшла на Сайт, знаходиться на ньому і використовує властивості Сайту для вивчення його контенту. 

4). Користувач - дієздатна фізична особа, що приєдналася до цієї Угоди у своїх цілях або представляючи інтереси іншої фізичної чи юридичної особи.

Всі Відвідувачі Сайту можуть заповнити запропоновану форму і стати Користувачем сайту.

5) Адміністратор сайту / Представник сайту - будь-яка особа, яка уповноважена Власником Сайту вчиняти дії згідно Угоди від імені Сайту.

На Сайті розміщуються матеріали про товари і послуги, які в разі укладання Договору можуть бути надані Користувачеві. Якщо Користувач представляє інтереси іншої юридичної чи фізичної особи, вони вважаються такими що прийняли умови Угоди.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ПРАВА

Всі матеріали: графічні зображення, елементи дизайну, тексти, ілюстрації, відео, фотографії, додатки, музику, звуки та інші об'єкти є об'єктами виняткових прав Сайту та Власників Сайту. Сайт надає право Користувачам та Відвідувачам переглядати і завантажувати матеріали тільки для особистого некомерційного використання за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Посилання (в будь-якій формі) на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, яка розміщена на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг, діяльності) з боку Сайту, за винятком випадків, коли Сайт на це прямо вказує.

РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

Реєструючись на Сайті, Користувач погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації він отримуєте логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Він також несете відповідальність за всі дії під цим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних він зобов'язується повідомити нам про це.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ТА КОМЕНТАРІ

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, Відвідувач та Користувач несе відповідальність, за те що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Відвідувач та Користувач погоджуєтеся, що будь-яке повідомлення Сайт може видаляти без його на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Власник Сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену Користувачами Сайту.

СПОВІЩЕННЯ

Власник Сайту / Адміністратор / Представник Сайту має право надсилати на електронну адресу або телефон Користувача повідомлення про акції, посилання на соціальні сторінки, промокоди та знижки, , інформацію про новини та події, що пов'язані з діяльністю Сайту та містять інформацію про товари і розповсюджується в рекламних цілях.

ЗБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Користуючись послугами Сайту, Користувач висловлює свою згоду з Політикою конфіденційності персональних даних сайту (далі – Політикою Конфіденційності), і по своїй волі і в своїх інтересах дає письмову згоду на такі способи обробки Персональної інформації: збір, запис, систематизація, зберігання, уточнення (оновлення , зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення у встановлених цією Політикою цілях з використанням з засобів автоматизації або без використання таких засобів на розсуд. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Клієнт/Користувач не повинен передавати свої дані шляхом заповнення відповідних форм.

Ми збираємо таку інформацію:

  • технічну - автоматично збирається програмами сайту при заході на нього Відвідувачами;
  • персональна - яка самостійно надається Користувачами при заповненні відповідних форм Сайту або через використання Користувачем соціальні мережі;
  • інша інформація - надається Користувачем на його розсуд.

ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

Адміністрація / Представник Сайту / Власник сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди і без повідомлення Користувача. Користувач бере на себе відповідальність за ознайомлення з оновленою версією Політики Конфіденційності, відповідно до якої регулюються правила користування Сайтом. Зміни в Політику конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.