Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Всього результатів: 32

Стіл MODEST Новинка

Стіл MODEST

14 500 грн.

Cтоли GRAND WOOD - інтернет магазин столів в скандинавському стилі від українського виробника. Купити якісний стіл у Львові

Купити дерев'яний стіл для кухні, вітальні, столовій чи офісному приміщенні можна серед стандартних моделей або замовити дерев'яний стіл враховуючи Ваші побажання. Стіл з дуба чи стіл з горіха відзначається довговічністю експлуатації, неперевершеним зовнішнім виглядом та екологічною безпекою, тому сучасний покупець все частіше відкидає пластикові, ламіновані, скляні чи металеві варіанти. Дубовий стіл чи горіховий дерев'яний стіл, на відміну від інших матеріалів, дуже приємний і “теплий” на дотик.

Ми пропонуємо Вам купити стіл з масиву різного функціонального призначення: можна купити дерев'яний обідній стіл, деревяний стіл для кухні, журнальний столик з дерева чи офісний стіл з дерева. Серед наших моделей є багато варіантів різних за дизайном, розміром, кольором: стіл в стилі лофт, стіл в скандинавському стилі, стіл в стилі еко та ексклюзивні столи з використанням шпону чи епоксидної смоли. Серед асортименту обідніх та кухонних столів ви можете замовити: прямокутний дерев'яний стіл, круглий дерев'яний стіл, овальний дерев'яний стіл. У таких самих формах можна купити журнальний стіл / кавовий столик.

Всі вироби виконані з натуральних матеріалів: столи з масиву дуба, столи з масиву горіха та столи з масиву бука. Для розсувних столів чи столів “трансформерів” використовується якісна розсувна фурнітура, яка змінює довжину виробу і робить його зручним для використання більшою кількістю людей.

Перевага дерев'яних столів GRAND WOOD 

  • - натуральна краса та унікальна текстура поверхні;
  • - ударо та зносостійкість;
  • - універсальний або ексклюзивний дизайн;
  • - приємна поверхня на дотик;
  • - поверхня піддається реставрації.


Якщо Ви плануєте купити деревяний стіл з масиву дерева GRAND WOOD

Ви отримаєте найкращу ціну та гарантію від вітчизняного виробника. Умови повернення або заміну вироби який ще не експлуатувався. Процедуру оформлення замовлення можна переглянути на інших сторінках сайту або уточнити за тел. 068-662-20-02. Купити дерев'яний стіл у Львові можна в нашому Офіційному шоу-румі "Дизайн салон" ГРАНД ", що знаходиться за адресою вул. Кн.Ольги 100-Г.