Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Всього результатів: 7

  Тумби GRAND WOOD - інтернет магазин тумб в скандинавському стилі від українського виробника.

  Одним із підвидів корпусних меблів є тумби. Без них не обходиться жоден сучасний інтер'єр, в якому б стилі він не був виконаний. За призначенням вони поділяються на декілька видів, наприклад: приліжкова тумба, або TV- тумба (медіа-тумба). Особливо вишукано та стильно виглядають дерев'яні тумби, які вирізняються підвищеною зносостійкістю та приємною на дотик поверхнею. Такі меблі свідчать про високий смак власників помешкання чи офісу, які дбають про свою безпеку і одночасно цінують ексклюзивну фактуру дерева.

  Тумби з масиву дерева ™ GRAND WOOD

  Наші корпусні меблі - ексклюзивний виріб, який виконується у стандартних розмірах а, також, в індивідуальному під замовлення. Ми пропонуємо виконання у декількох варіантів породи дерева: з дубу, буку чи європейського горіха. Наші тумби відносяться до однієї із колекцій меблів, тому її можна доповнити столами, стелажами, ліжком у такій самій стилістиці. 

   

  Переваги тумби з дерева вітчизняного виробника ™ GRAND WOOD

  • - неповторний дизайн та фактура;
  • - ціна від виробника (формується без націнки посередника);
  • - можливість обміну чи повернення протягом 14-ти днів;
  • - доставка у всі регіони України.

   

  ДЕРЕВ'ЯНА ПРИЛІЖКОВА ТУМБА

  Приліжкові тумби з натуральних матеріалів стають незамінними предметами інтер'єру у спальних кімнатах. На них можна поставити лампу, покласти книжку та ін. Приліжкова тумба доповнить ліжко з тієї ж самої колекції.

   

  ТУМБА-TV (МЕДІА-ТУМБА) З МАСИВУ ДЕРЕВА

  Тумба для телевізора ™ GRAND Furniture виконана у трендових дизайнах і може комбінувати з іншими меблями з тієї ж колекції. Ми пропонуємо тумби відкритого, закритого та комбінованого типів. Варто сказати, що такі корпусні меблі зручно використовувати також у просторих спальнях, адже сьогодні майже в кожній сучасній спальні використовують телевізор. 

   

  Купити сучасну дизайнерську тумбу можна

  у фірмових салонах виробника в м.Львів, у роздрібній дилерській мережі чи замовити по інтернету. Менеджер салону чи онлайн магазину надасть детальну інформацію по опціях, терміну виконання, доставці та можливості обміну чи повернення товару, який по зовнішнім ознакам не був в експлуатації.

  Пам'ятайте, що саме у фірмових салонах виробника, проводяться часто акції на виставкові взірці меблів. Завітавши у салон, можна купити тумбу за дуже приємною ціною.