Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

СТОЛИ ЛОФТ або СТОЛИ loft та СТОЛИ В СКАНДИНАВСЬКОМУ СТИЛІ – як порівняти якість різних виробників.Світовий тренд на присутність дерева в інтер’єрі набирає обертів і на сьогоднішній день активно присутній в домашніх та комерційних інтер’єрах. Особливо велику кількість дерев’яних елементів буде в інтер’єрі в стилі лофт / loft та скандинавському стилі. 

Красиво обставити ваш простір якісними виробами з дерева допоможе GRAND WOOD, адже ми – виробник столів та меблі преміум сегменту. У нас можна купити стіл лофт, стіл loft, меблі лофт, меблі loft та столи з епоксидної смоли. 

Останнім часом росте кількість виробників аналогічної продукції і пересічному покупцеві важко відрізнити якісний товар від неякісного. Висока ціна не завжди свідчення якості, проте надто низька, теж, наводить на роздуми.

Якщо ви бажаєте купити стіл loft, купити стіл лофт чи купити стіл в скандинавському стилі, вам потрібно звернути увагу на декілька параметрів які впливають на ціну товару, щоб ви могли порівняти правильно пропозицію.

Перш за все, на ціну впливає ширина дошки. Стіл зі слебу, тобто стіл з однієї дошки, вважається найдорожчим варіантом. Відповідно за ним йде стіл з двох дошок, потім з трьох дошок і так далі. Отже, стільниці з вузьких дошок від 5 до 10-12 см. є найдешевшими і використовуються для дерев’яний стіл дешевшого сегменту.

Натсупний критерій - вид деревини. Тверді породи дерева завжди ціняться дорожче ніж м’які, проте екзотичні види деревини будуть ще дорожчими. Отже, стіл з дуба в однаковому розмірі та товщині буде дорожчим ніж стіл з сосни. 

Товщина стільниці теж має значення. В даний час оптимальна товщина якісних столів становить 4 см. Деякі виробники використовують технологію «обманки» тобто по периметру стільниці дають товщину 4 см, а решта товщина стільниці становить 2 чи 3 см. Товщина ексклюзивний стіл з дерева може досягати від 5-ти до 10 см.

Обробка поверхні є завершальним та кропітким етапом, який найбільше впливає на загальний зовнішній вигляд. На цьому етапі важливо чи заповнюються тріщини і якщо так то яким матеріалом. Заливка епоксидною смолою здорожчує, а шпаклівка, навпаки, здешевлює стіл. 

Кожен виробник вибирає варіант масла яким покриваються столи. Масло правильно наносити в декілька шарів. В такий спосіб воно проникає найглибше, відтінок стає максимально насиченим та зростає захист покриття від вологи. GRAND WOOD використовує тільки масло-віск провідного німецького виробника OSMO. Воно найкраще доглядає та захищає поверхню дерев’яних виробів.

Пам’ятайте, що поверхня якісного стола має бути максимально гладкою, стільниця не повинна мати гострих країв та кутиків.

Купити дерев’яний стіл лофт чи купити дерев’яний стіл в скандинавському стилі від виробника у Львові можна у нашому фірмовому салоні Дизайн салон «ГРАНД», який знаходиться за адресою Кн.Ольги 100В.