Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

СТІЛ з ЕПОКСИДНОЇ СМОЛИ – чому дорого?Якщо Ви шукаєте меблі лофт, меблі loft чи меблі в скандинавському стилі, Ви обов'язково зустрінете столи та меблі з використанням епоксидної смоли. 

Стіл з епоксидної смоли – це ексклюзивне рішення для будь-якого помешкання, власники якого оточують себе неповторними предметами та хочуть підкреслити свій статус. Правильно підібраний епоксидний стіл стане родзинкою Вашого інтер’єру. 

Дерев’яні столи та меблі з використанням епоксидної смоли набирають все більшої популярності серед інтер’єрів в стилі лофт, скандинавський чи модерн. Зростаючий попит не дивний, проте пересічному споживачу може бути не зрозуміло чому при зростаючому попиті, ціна на вироби з епоксидної смоли залишається досить значною. Ми маємо великий досвід у виконанні таких виробів і тому можемо з легкістю відповісти на це питання.

Ціна, як завжди, формується з декількох складових. Перш за все вартість матеріалів, самої смоли є висока, а також дерева. Для підкреслення ексклюзивності виробу, вибирають кращі дошки, які називають слебами. Важливо, щоб вони були досить широкі, або повністю одна широка дошка. Для виготовлення столів з епоксидки використовують також ексклюзивні породи: горіх, капову тополю, морений дуб та ін. з особливою формою та текстурою. Таке дерево, звісно, коштує дорожче чим дерево для виготовлення стандартних дерев’яних столів з масиву, навіть якщо це дуб. 

Далі треба розуміти, що столи з епоксидною заливкою, наче витвір мистецтва: від підбору дерева до визначення кольору та текстури епоксидки, можуть бути виконані тільки вручну та зі смаком майстра. Велика кількість ручної праці та хороший смак виконавця впливають на формування ціни. 

Всі ми чули крилатий вислів «час- це гроші». Цей вислів особливо актуальний, коли мова йде про виготовлення дерев’яних столів та меблів з смолою. Смола застигає орієнтовно 7 днів. Весь цей час виробник повинен підтримувати правильний мікроклімат в приміщенні: влітку не повинно бути надто спекотно, а взимку занадто прохолодно. Так, як стільниці повинні застигати тиждень, виробник не може на цій площі розмістити інші вироби, тому кількість виготовлення епоксидних столів обмежена площею приміщення відведеного під такі вироби.

Фінішна обробка виробів: поліровка до глянцю, обробка країв також вагомі складові високої ціни. 

Ми вказали на основні моменти, які роблять вироби з епоксидної смоли дорогими. Це не всі складові але беззаперечно саме через такі моменти вартість виробів з епоксидки завжди буде дорожча ніж, наприклад, стандартних дерев'яних столів такого ж самого розміру.

Не зважаючи на ціну, яка спочатку може здаватися високою, коли замовник отримує цей ексклюзивний виріб в себе вдома, він розуміє що цінність яку він приносить разом із собою в помешкання в рази вища ціни, яку за нього заплатили. Адже нічого так не дорого не коштує, як посмішка та захват рідних та близьких від користування якісними столами з епоксидної столи. 

Купити стіл з епоксидної смоли у Львові можна в нашому фірмовому салоні «Дизайн салон «ГРАНД», що знаходиться за адресою вул. Кн.Ольги 100 В. або замовити на цьому сайті. Наші менеджери нададуть всю інформацію по наявності слебів та варіантах їх оформлення для того щоб ви купити стіл із смолою вашої мрії.