Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація
Фільтрувати

Всього результатів: 2

  Дерев’яні стелажі, консолі та етажерки GRAND WOOD

  Стелажі з дерева для офісів та магазинів, віталень, дитячих, спалень та коридорів.

  Стелажі ™ GRAND WOOD - це завжди стильні та функціональні рішення на будь-який смак. У нас можна замовити стелажі у стилі модерн, стелажі в скандинавському стилі, у стилі лофт та в еко стилі. Є варіанти тільки з поличками і ще варіанти комбінацій поличок з шухлядами. Чому стелажі витіснили старі варіанти стінок з корпусу? Все просто, вони виглядають естетичніше, менш габаритно і вивільняють більше простору. 

  Дерев’яні консолі та етажерки

  Консоль та етажерки це предмети інтер'єру, які дуже схожі до стелажів за конфігураціями та дизайном, але відрізняються габаритами та призначенням. Вони слугують допоміжними елементами інтер'єру, на які ви можете поставити малогабаритні декоративні предмети, фоторамки або покласти дрібні речі, які потрібно щоб завжди були під руками. Такі меблі використовуються для коридорів, холлів, прихожих чи у великих вітальнях чи офісних кімнатах.

  У всіх дерев'яних меблів ми використовуємо тільки натуральні матеріали в поєднанні з металом, тому такі вироби не тільки створюють атмосферу затишку, але ще й гарантують довговічність. 

  Де купити дерев'яний стелаж чи консоль ™ GRAND WOOD?

  Стелаж нашого виробництва можна придбати у фірмових салонах виробника в м.Львів, у роздрібній дилерській мережі чи замовити по інтернету. Менеджер салону чи онлайн магазину надасть детальну інформацію по опціях, терміну виконання, доставці та можливості обміну чи повернення товару, який не експлуатувався.

  Стелаж можна купити у декількох стандартних розмірах, проте, якщо Ви не знайшли того що потрібно саме Вам, ми можемо виготовити виріб в індивідуальному розмірі під замовлення.