Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Всього результатів: 2

  Купити стелаж з дерева для офісу та магазину, віталень, дитячих, спалень та коридорів.

  Стелаж ™ GRAND WOOD - це завжди стильне та функціональне рішення на будь-який смак. У нас можна замовити стелаж у стилі модерн, стелаж в скандинавському стилі, стелаж у стилі лофт та в еко стилі. Є різні конфігурації: тільки з відкритими полками і ще варіанти комбінацій полок з виїзними шухлядами чи відкривними фасадами. Чому стелажі витіснили старі варіанти стінок з корпусу? Все просто, вони виглядають естетичніше, менш габаритно і вивільняють більше простору. 


  Дерев’яні консолі та етажерки

  Консоль та етажерки з масиву це предмети інтер'єру, які дуже схожі до стелажів за конфігураціями та дизайном, але відрізняються габаритами та призначенням. Вони слугують допоміжними елементами інтер'єру, на які ви можете поставити малогабаритні декоративні предмети, фоторамки або покласти дрібні речі, які потрібно щоб завжди були під руками. Такі дерев'яні меблі використовуються для коридорів, холлів, прихожих чи у великих вітальнях і офісних кімнатах.

  У всіх дерев'яних меблях ми використовуємо тільки натуральні матеріали. Є стелаж виконаний з масиву дерева, але також у деяких колекціях ми поєднуємо дерево з металом. Всі меблі GRAND WOOD оснащуються фурнітурою провідного європейського виробника - BLUM, тому наші стелажі з масиву та меблі не тільки створюють атмосферу затишку, але ще й гарантують довговічність. 


  Де купити дерев'яний стелаж чи консоль ™ GRAND WOOD?

  Стелаж можна купити у фірмових салонах виробника в м.Львів, у роздрібній дилерській мережі чи замовити по інтернету. Менеджер салону чи онлайн магазину надасть детальну інформацію по опціях, терміну виконання, доставці та можливості обміну чи повернення товару, який не експлуатувався.

  Стелаж можна купити у декількох стандартних розмірах, проте, якщо Ви не знайшли того що потрібно саме Вам, ми можемо виготовити виріб в індивідуальному розмірі та дизайні під замовлення.