Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Всього результатів: 9

  Стільниці епоксидні GRAND WOOD

  GRAND WOOD виготовляє ексклюзивні дерев'яні столи та меблі з епоксидною смолою. Такі вироби є унікальними по своїй природі, адже немає жодної дошки з масиву дерева яка б була така сама як інша. В поєднанні з полетом фантазії замовника та майстерністю майстра, який робить заливку та замішує її колір, ми отримуємо досконалий витвір мистецтва. 

  Ми виготовляємо стільниці з епоксидною смолою різної складності, форми, кольору та з різного дерева: стільниці з дуба, стільниці з горіха, та стільниці з ексклюзивного дерева, яке важко знайти у природі. 

  Ми пропонуємо Вам купити стіл з епоксидною смолою вашої мрії. Замовник може самостійно обрати:

  • тип канту: швейцарський, прямий, натуральний чи заокруглений;
  • форму та матеріал ніжки: будь-які металеві та дерев'яні ніжки, які ви бачите на нашому сайті доступні до поєднання з вашою епоксидною стільницею;
  • колір та насиченість смоли: прозора, напівпрозора чи непрозора, з перламутром чи однорідна.

  Якщо ви шукаєте меблі лофт, меблі loft чи меблі в скандинавському стилі, Вам обов'язково підійдуть епоксидні столи та епоксидні меблі. Термін виготовлення стола з епоксидкою від 30-ти до 60-ти днів.

  ПЕРЕВАГИ СТОЛІВ З ЕПОКСИДКОЮ GRAND WOOD

  • висока якість матеріалу та обробки;
  • індивідуальний підбір матеріалу;
  • приємна гладка поверхня;
  • великий вибір опцій.

  Якщо Ви плануєте купити деревяний стіл з епоксидною смолою від GRAND WOOD

  Ви отримаєте найкращу ціну та гарантію від вітчизняного виробника. Умови повернення або заміну виробу який ще не експлуатувався. Процедуру оформлення замовлення можна переглянути на інших сторінках сайту або уточнити за тел. 068-662-20-02. Купити дерев'яний стіл у Львові можна в нашому Офіційному шоу-румі "Дизайн салон" ГРАНД ", що знаходиться за адресою вул. Кн.Ольги 100-Г.

  Якісний стіл з епоксидної смоли від українського виробника дарує яскраві емоції: радості, захвату та підкреслює особливий статус його власника і його бажання доторкнутися до прекрасного!