Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Публічний договір - оферта інтернет-магазину GRAND WOOD https://grandfurniture.com.ua/

Цей договір укладається між ФОП ГАВРИЛЕНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА, який розміщує на Сайті інтернет-магазину https://grandfurniture.com.ua/ інформацію про товари (іменований надалі Продавець) і користувачем послуг інтернет-магазину, що має назву надалі Покупець визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину https://grandfurniture.com.ua/

 1. Визначення

1.1. Покупець - фізична або юридична особа, яка прийняла в повному обсязі і без винятків умови оферти (яка вчинила акцепт оферти) відповідно до п.2.4 оферти.

1.2. Продавець - фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари, які він реалізує. Найменування Продавця вказується в документах на передачу Товару Покупцеві.

1.3. Інтернет-магазин - Сайт, який має адресу в мережі Інтернет https://grandfurniture.com.ua/, що належить Продавцю і призначений для продажу Продавцем Покупцям на підставі оферти товарів, що належать Продавцю.

1.4. Каталог - інформація про товари, розміщені в інтернет-магазині.

1.5. Товар - предмети меблів, стільниць, панелей, плінтусів та декору.

1.6. Замовлення - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, які Покупець вирішив придбати шляхом розміщення Замовлення на Сайті або замовлені будь-яким іншим способом.

1.7. Місце надсилання заявки / замовлення - електронна пошта, зазначена Покупцем, особистий кабінет Покупця на сайті https://grandfurniture.com.ua/, де розташована інформація про замовлення.

1.8. Сторони - разом Покупець і Продавець.

1.9. Публічний договір - договір купівлі-продажу, який встановлює для всіх Покупців, крім тих, кому згідно із законодавством України надані пільги, однакові умови придбання Товару на умовах публічної оферти з моменту її акцептування Покупцями.

1.10. Оферта - пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній або юридичній особі згідно зі ст. 641 Цивільного кодексу України, укласти з ним договір на умовах, які передбачені Публічним договором. Оферта набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті.

1.11. Акцепт - надання Покупцем повної і безумовної згоди Продавцю на пропозицію укласти даний Публічний договір на умовах, передбачених Публічним договором, що оформляється одним з нижче вказаних способів:

1.11.1. шляхом направлення Покупцем письмового Замовлення Товару на e-mail, розміщений на Сайті;

1.11.2. шляхом направлення Покупцем текстового повідомлення з письмовим Замовленням Товару на телефонні номери, які вказані на Сайті;

1.11.3. шляхом відправлення Покупцем за допомогою системи, розміщеної на Сайті, Замовлення на Товар;

1.11.4. усного замовлення Товару по телефону або в офісах вказаних в розділі “ДЕ КУПИТИ” інтернет-магазину GRAND WOOD https://grandfurniture.com.ua/.

1.12. Кур'єрська доставка - безпосередня передача Товару від співробітника служби доставки Покупцеві в місці, зазначеному Покупцем в якості адреси доставки, на платних або безкоштовних умовах.

1.13. Істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини Продавця, після його усунення проявляється знову з незалежних від Покупця причин і при цьому володіє одним з перерахованих нижче ознак:

1.13.1. недолік взагалі не може бути усунутий;

1.13.2. усунення недоліку вимагає більше 14 (чотирнадцяти) календарних днів;

1.13.3. недолік робить Товар істотно іншим, ніж передбачено Публічним договором.

 1. Загальні положення

2.1. Продавець публікує цей договір купівлі-продажу, який є публічним договором-офертою (пропозицією) на адресу фізичних та юридичних осіб відповідно до Законодавства України.

2.2. Публічна оферта (іменована надалі "Оферта") визначає всі суттєві умови договору між Продавцем і особою, яка акцептувала оферту.

2.3. Цей договір укладається між Продавцем і Покупцем в момент оформлення Замовлення.

2.4. Оферта може бути акцептована будь-якою фізичною або юридичною особою на території України, що мають наміри придбати продукцію, що надається Продавцем через інтернет-магазин, розташований на сайті https://grandfurniture.com.ua/

2.5. Покупець беззастережно приймає всі умови, що містяться в оферті в повному обсязі і без винятків.

2.6. У разі прийняття умов цього договору, фізична або юридична особа, яка провадить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі та на умовах цього договору.

2.7. Оферта і вся інформація про придбаний товар опублікована на сайті https://grandfurniture.com.ua/

 1. Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати Покупцеві Товар, який належить Продавцю на праві власності, а Покупець зобов'язується прийняти Товар та оплатити його в порядку і на умовах, передбачених Публічних договором.

3.2. Покупець зобов'язаний самостійно ознайомиться з умовами даного Договору, і Продавець не зобов'язаний додатково або будь-яким іншим способом інформувати Покупця про наявність Договору крім як публікації його на Сайті інтернет-магазину GRAND WOOD https://grandfurniture.com.ua/.

3.3. Здійснення Покупцем акцепту підтверджує те, що Покупець ознайомився зі змістом цього Договору, порядком прийняття претензій, з характеристиками Товару, з ціною Товару, умовами оплати вартості Товару, умовами доставки Товару і оплати вартості такої доставки, гарантійними зобов'язаннями щодо Товару, порядком розірвання даного Договору.

3.4. Шляхом укладення цього Договору Покупець підтверджує, що він ознайомлений з інформацією про товар, який продається за умовами цього Договору, а саме щодо його форми, габаритів, зовнішнього вигляду, дизайну, кольору, розміру, якості, характеристиками матеріалу, з якого Товар виготовлений і з інформацією про його виробника, усвідомлює такі характеристики Товару і їх значення і згоден на придбання такого Товару з такими характеристиками.

3.5. Фізична або юридична особа вважається такою що прийняла всі умови оферти і додатків до неї в повному обсязі і без винятків з моменту надходження грошових коштів в рахунок оплати товару на розрахунковий рахунок Продавця, або з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Оператора платіжної системи (у разі оплати через платіжні системи). У разі акцепту оферти одним з вищевказаних способів, фізична особа вважається такою, що уклала з Продавцем договір купівлі-продажу замовлених товарів і набуває статусу Покупця.

 1. Ціна товару

3.1. Ціна на Товар вказана на Сайті в національній валюті України (гривня) за одиницю Товару відповідно до встановленого прейскурантом.

4.2. Продавець залишає за собою право змінювати ціну Товару до моменту оформлення Замовлення без попередження Покупця.

4.3. Остаточною є ціна, зазначена у відповідному розділі на Сайті при безготівковому розрахунку банківською карткою, або ціна, зазначена у відповідному розділі на Сайті на момент отримання Покупцем номера рахунку при оплаті за допомогою платіжних терміналів, або ціна, зазначена у виставленому рахунку.

4.4. Ціни вказані на Сайті можуть носити ознайомлювальний характер, наприклад, у випадку замовлення Товару за індивідуальним виготовленням.

 1. Порядок укладення договору купівлі-продажу

5.1. Покупець може оформити замовлення самостійно на сайті інтернет-магазину, або через менеджера за телефонами, вказаними на сайті, на умовах Договору купівлі-продажу (публічної оферти інтернет-магазину).

5.2. При оформленні замовлення на сайті інтернет-магазину Покупцеві необхідно надати про себе інформацію:

 1. П.І.Б.
 2. адреса доставки Товару
 3. контактний телефон та електронну пошту Покупця Товару.

5.3. Інтернет-магазин не редагує інформацію про Покупця.

5.4. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних без обмеження терміну його дії.

 1. Інформація про товар

6.1. Продавець забезпечує наявність інформації про Товар вказаний на сайті для замовлення. Інформація про Товарах включає графічні зображення, фотографії, опис і ціну Товару.

6.2. Всі інформаційні матеріали на сайті інтернет-магазину носять довідковий характер. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються способів використання Товару, Покупець повинен перед оформленням замовлення звернутися до Продавця за вказаними на сайті телефонами або електронною поштою.

6.3. Сайт не несе відповідальність за невідповідність готового виробу електронним зображенням сайту, якщо зміни не впливають суттєво: на дизайн, на експлуатаційні можливості виробу, та габарити виробу і були зроблені з метою вдосконалення товару.

6.4 В продукції, яка виконана з натурального масиву дерева, фанери та / або для облицювання якої використовується натуральний шпон, присутня характерна для кожної породи дерева текстура. Для натурального струганого шпону характерна широка гама відтінків, обумовлена ​​багатьма факторами, такими як, наприклад, клімат, в якому виростає дерево, хімічний склад грунтів та ін. Тому різниця в текстурі, фактурі та мінімальні відхилення тону кольорів є природним властивістю натуральних матеріалів, і не може бути визнане фабричним браком. Ми допускаємо, що товар на фото та графічних зображеннях може відрізнятися за кольором, текстурою і фактурою від фактичного. Дані відхилення перш за все пов'язані з настройками кольору екранів та природними властивостями натуральної деревини та шпону.

 1. Порядок придбання Товару

7.1. Покупець в праві оформити замовлення на будь-який товар, представлений в інтернет-магазині. 

7.2. Замовлення може бути оформлене Покупцем самостійно на сайті інтернет-магазину або за телефонами, вказаними на сайті.

7.3. Після оформлення замовлення Продавець на електронну адресу Покупця відправляє підтвердження прийняття замовлення і рахунок, з зазначенням найменування, кількості та ціни обраного товару і загальної суми замовлення, які є невід'ємною частиною цього договору. Оплата рахунку Покупцем є підтвердженням оформленого замовлення. Далі менеджер інтернет-магазину зв'язується з Покупцем по телефону або електронною поштою для уточнення інформації за замовленням і термінів його доставки.

7.4. Замовлення обробляється після попередньої оплати замовлення.

7.5. Термін поставки товару вказується менеджером при першому контакті з Покупцем після оформлення ними замовлення і обчислюється в робочих днях, починаючи з моменту зарахування грошових коштів на рахунок Продавця.

7.6. Покупцеві може бути відмовлено в оформленні покупки Товару у разі відсутності Товару в наявності (на складі) або якщо товар було знято з виробництва на момент оформлення заявки клієнтом. 

 1. Оплата і доставка товару

8.1 Способи та порядок оплати вказані на сайті інтернет-магазину в розділі "Оплата і доставка".

8.2. Після надходження коштів на рахунок Продавця, менеджер інтернет-магазину погоджує з Покупцем способи і термін доставки. Обов'язок Покупця по сплаті ціни товару вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів у повному обсязі на рахунок Продавця.

8.3. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет магазині.

8.4. Право власності на Товар переходить до Покупця з моменту 100 (сто)% оплати вартості Товару.

8.5. Розрахунки Сторін при оплаті замовлення здійснюються в національній валюті України, гривні.

8.6 Способи, порядок і терміни доставки товару вказані на сайті інтернет-магазину в розділі "Оплата і доставка". Спосіб і порядок доставки замовлення обумовлюються з Покупцем менеджером інтернет-магазину.

 1. Повернення товару

9.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України та вказані в розділі "Повернення товару" Сайту.

9.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

9.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

 1. Обмін товару неналежної якості.

10.1. Обмін товару неналежної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також, документ підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

10.2. Обмін товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, проводиться після звернення на електронну адресу grandlviv2@gmail.com або зателефонувавши Продавцю на контактні номери зазначені на сайті.

 1. Відповідальність сторін

11.1. Сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.

11.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання ним товарів, замовлених в інтернет-магазині.

11.3. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором на час дії непереборної сили.

11.4 У разі дострокового припинення Публічного договору з ініціативи Продавця, за умови дотримання Покупцем всіх умов даного Договору, до моменту доставки товару Покупцеві Продавець зобов'язується повернути Покупцю 100 (сто)% попередньої оплати за Товар. 

 1. Інші умови

12.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця, він повинен звернутися в офіс Продавця або на електронну адресу grandlviv2@gmail.com

12.2. Цей договір вступає в силу з дати акцепту Покупцем цієї оферти і діє до повного виконання зобов'язань Сторонами.

12.3. Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні Сторонами зобов'язань за цим договором, вирішуються шляхом переговорів.

12.4. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

12.5 Покупець надає доступ до персональних даних, які включені в базу персональних даних Продавця «Контрагенти», третім особам у випадках і порядку, передбачених чинним законодавством України, і не вимагає повідомлення про передачу (поширення) персональних даних, які включені в базу персональних даних «Контрагенти », якщо така передача (поширення) здійснюється виключно з метою, передбаченою цим Договором.

АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ

ФОП ГАВРИЛЕНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА

Україна, 80100, м.Червоноград, вул.Б.Хмельницького, 65

ІПН: 3251304588

IBAN: UA443253210000026006053735752

ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 325321