Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Наші меблі розроблені і виготовлені відповідно до сучасних технологій з використанням натуральних матеріалів: якісної деревини та захисного покриття. Такі вироби потребують бережної експлуатації та особливого догляду. Меблі призначені для використання всередині різних громадських, офісних і приватних будинках/квартирах. Будь-яке інше використання вважається неправильним і може призвести до псування виробу і втрати гарантії.

Виробник не несе відповідальності за збитки, завдані в результаті неправильного використання. Всю відповідальність несе Покупець.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

 1. Зберігати меблі необхідно тільки в заводській упаковці.
 2. При зберіганні меблів повинні бути вжиті заходи для запобігання їх від механічних пошкоджень, забруднення, зволоження, впливу атмосферних опадів, від попадання прямих сонячних променів або джерела сильного світлового випромінювання.
 3. Приміщення вважається прийнятним для зберігання виробів якщо воно відповідає даним критеріям: сухе, добре провітрюване, відносна вологість повітря 40-65%, діапазон температури повітря становить від + 10 ° С до + 40 ° С. Не допускається зберігати меблі поблизу опалювальних приладів.
 4. Щоб уникнути деформації меблів їх необхідно зберігати в горизонтальному положенні в пачці, на твердій та сухій рівній підлозі чи жорсткому піддоні.
 5. Не допускати:
 • розміщення на упаковки інший важкий вантаж, який чинить тиск на площину і може викликати продавлювання упаковки і деформацію виробів (прогин);
 • ходьбу по горизонтально покладеним упаковкам меблів.


УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

 1. Меблі потрібно використовувати тільки за їх основним призначенням.
 2. Встановлюйте меблі тільки в сухих, провітрюваних і опалюваних приміщеннях з температурою повітря не нижче + 10 ° С і не вище + 40 ° С і відносною вологістю повітря 40 - 65%.
 3. Не розташовуйте вироби поблизу нагрівальних або опалювальних приладів. Різкі коливання температури та вологості навколишнього середовища вкрай негативно впливають на дерев’яні деталі меблів, можуть спричинити за собою деформації поверхні, появу тріщин на покритті і викривлення окремих елементів виробів.
 4. Не розташовуйте меблі у безпосередній близькості до батареї або інших джерел тепла. Особливо шкідливо розташовувати батареї безпосередньо під стільницями та іншими дерев’яними поверхнями. Це призводить до пересихання деревини та розтріскування а, також, деформації виробів.
 5. Не розташовуйте меблі під дією активного сонячного випромінювання. Сонячні промені призводять до «вигорання» кольору та перегрівання деревини, особливо влітку.
 6. Поверхню меблів слід утримувати сухою. При попаданні вологи, жиру, вина, кави або інших активних речовин, потрібно якнайшвидше протерти поверхню вологопоглинаючою серветкою або ганчіркою. Використовуйте тільки нейтральні засоби для догляду за меблями відповідно до інструкції щодо їх застосування.
 7. Не допускається попадання на дерев'яну частину меблів штукатурних розчинів, будь-якого складу (шпаклівка, фарба) з огляду на можливе утворення плям і пошкодження покриття в процесі видалення зазначених складів.
 8. Не використовуйте для очищення поверхні будь-які абразивні засоби, такі як: зворотна сторона губок для миття посуду, абразивний папір, порошки, розчинники та інше. Такі засоби видаляють захисний шар масла на поверхні і призводять до появи плям на місці застосування.
 9. Не допускайте потрапляння на поверхню агресивних речовин, таких як кислоти та луги.
 10. Не допускайте механічної дії на меблі, таких як удари гострими предметами, сильні удари, нарізання продуктів на поверхні стільниць, так як це може призвести до втрати цілісності покриття, зміни кольору, появи подряпин, вм’ятин, відколів, потертостей і т.д.
 11. Не допускайте впливу на меблі розжарених предметів з підвищеною температурою вищою за 40 ° С, таких як сковорідки, праски та інші гарячі побутові предмети, гарячий посуд чи кастрюлі.
 12. Використовувати підкладки під нагрітий посуд (чашки, тарілки, кастрюлі та ін.) які унеможливлять створення конденсату між посудом та поверхнею.
 13. Попадання очищаючих засобів і вологи на петлі, напрямні та іншу фурнітуру скорочує термін їх служби. Рекомендується протирання скла, фурнітури, ручок, засобами, призначеними для даних видів матеріалів або сухою ганчіркою.
 14. При використанні активних фарбувальних засобів, таких як маркери, ручки, фломастери, фарби, слід захистити поверхню меблів додатковим шаром (наприклад тканини) який роз’єднає поверхню виробу і паперу (чи іншої поверхні на яку наноситься колір). Кольорові засоби не видаляються з поверхні деревини. Меблі потребуватимуть реставрації.
 15. Не перевантажуйте полиці стелажів, шухляд чи буфетів. Розподіляйте навантаження рівномірно;
 16. Заборонено використовувати меблі у ванній кімнаті.

УВАГА!!! ВИМОГИ БЕЗПЕКИ!!!

Для безпечної експлуатації меблів необхідно виконувати наступні правила:

 1. Забороняється залазити на меблі чи у їх шухляди.
 2. Високі та вузькі стелажі потрібно додатково закріпити до стіни приміщення.
 3. Забороняється перевантажувати висувні елементи меблів (шухляди) так як це може призвести до їх перекидання чи поломки.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами за тел: 068-662-20-02 або з допомогою е-mail: grandlviv2@gmail.com