Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

ДОГЛЯД за ДЕРЕВ’ЯНИМИ МЕБЛЯМИ - 3 основні правилаВи напевно вже придбали дерев’яні меблі GRAND WOOD або тільки плануєте їх купити і хочете переконатися що вони будуть служити Вам довго, зберігаючи вигляд нових. Всі правила по догляду широко описані в розділі “Експлуатація та догляд”, проте в цій статті хочемо зосередити Вашу увагу на найголовніших моментах.

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ дерев'яних меблів.

Всі знають що натуральне дерево боїться коливань температур та вологості. Отож, переконайтеся що Ваші меблі з масиву дерева не стоять близько до опалювальних чи охолоджуючих приладів: батареї, каміни, газові плити, кондиціонери, вентилятори та зволожувачі повітря. Також зверніть увагу на те що пряме попадання сонячних променів (ультрафіолету) спричиняє потускніння кольору, тому меблі не рекомендовано ставити біля вікон. 

ЗАХИСТ ПОВЕРХНІ СТІЛЬНИЦЬ

Обідні столи, кофейні столики чи журнальні столи експлуатуються нами в повсякденному житті найбільше, тому їх поверхню потрібно правильно захищати. Гарячі чи холодні предмети (посуд, чашки та ін.) утворюють конденсат який разом із впливом температури може призвести до появи білих кругів на дерев'яній стільниці. ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, що ви завжди використовуєте підкладки під посуд та предмети. ПАМ'ЯТАЙТЕ, що на матових поверхнях пересування предметів залишає значно менше царапин чим на глянцевих. 

ПРАВИЛЬНЕ ПРОТИРАННЯ

Меблі з дерева потрібно протирати від пилу регулярно, тому що старий пил разом із плямами жиру може забиватися в пори деревини. Для цього потрібно використовувати сухі ганчірки або злегка зволожені. Найкраще підходять бавовняні ганчірки, адже вони залишають найменше царапин. Також ми не рекомендуємо використовувати засоби для догляду за дерев'яними поверхнями з вмістом воску чи силікону, особливо на матових поверхнях.
Купити дерев'яні меблі для дому чи офісу у Львові можна у наших фірмових салонах або у салонах партнерів