Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

ДЕРЕВ'ЯНІ МЕБЛІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯНа сайті GRAND WOOD представлена лінійка стандартизованих дерев'яних меблів серед яких декілька колекцій та меблі які не прив'язані до колекцій. Наші стандартні дерев'яні меблі можна індивідуалізувати за такими критеріями: матеріал виконання та колір. Проте, якщо Ви бажаєте замовити меблі з масиву дуба чи бука, обідні столи з дуба, бука чи горіха в індивідуальному розмірі чи зі зміною дизайну, ми також можемо втілити Всі ваші побажання.

 НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ при ЗАМОВЛЕННІ ІНДИВІДУАЛЬНИХ МЕБЛІВ

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ меблів на замовлення завжди більший чим індивідуальних. В залежності від того як сильно відрізняються зміни від стандартного виробу або складність виробу якого немає серед нашої колекції, термін може збільшуватися на 2-а тижні до 1 місяця. Зараз, терміни виготовлення стандартизованої продукції від 30-ти до 60-ти робочих днів. 

ЦІНА дерев'яних меблів під замовлення буде відрізнятися на 20-30% (в залежності від складності) від розрахунку стандартних меблів. Це пов'язано із додатковими затратами часу на виготовлення нових креслень, контролю правильності виконання та зменшення швидкості роботи працівника який виготовляє виріб перший раз.

ПЕРЕВАГИ індивідуальних меблів в основному пов'язані з потребою отримати меблі саме заданого розміру, кольору, дизайну чи функціоналу. Найчастіше до нас звертаються замовники з побажаннями реалізувати індивідуальні меблі по картинці чи фото з Інтернет. Вартість їх значно вища чим такі вироби будуть коштувати у нас. 

ПЕРЕВАГА GRAND WOOD відмінна від інших виробників: ми виготовляємо не тільки меблі але й міжкімнатні дерев'яні двері, шпоновані та приховані двері на замовлення. Ви можете замовити якісні меблі та двері в одного виробника в однакових кольорах та стилістиці. Меблі та двері разом із дерев'яним або шпонованим плінтусом нашого виробництва створять особливий затишок. На нашому сайті https://www.granddoor.com.ua/ можна ознайомитися з моделями дверей та портфоліо.

Отже, якщо Вас цікавлять меблі в скандинавському стилі з використанням масиву дерева, Ви не хочете чекати чи переплачувати, завжди вигідніше купити стандартизовані меблі у Львові в наших фірмових салонах чи в салонах партнерів серед запропонованих варіантів на сайті. 

Якщо Ви все-таки не знайшли підходящого варіанту, не біда. Ми з радістю виготовимо якісні меблі з дерева на замовлення.