Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Всього результатів: 4

  Декори GRAND WOOD - інтернет магазин декору в скандинавському стилі від українського виробника.

  Коли простір навколо Вас потрібно зробити затишним та душевним, на допомогу приходять дерев'яні декори та аксесуари. Саме дерево, символ життя, зробить простір навколо Вас гармонійним та безпечним. Серед наших виробів можна знайти декор та аксесуари для дому та офісу, магазину чи салону краси. І в будь-якому стилі інтер'єру ці маленькі деталі тільки підкреслять неповторну атмосферу. 

   

  Дерев'яні декори та аксесуари від виробника

  Декори та аксесуари з масиву дерева стануть не тільки естетичним, але й функціональним доповнення. Вироби створені для того щоб зробити ваше перебування вдома чи на роботі максимально зручним. Малогабаритні приміщення не можна загромаджувати лишніми предметами, кожен виріб має мати продуманий дизайн, габарити та виконувати своє призначення. 

   

  Дерев'яні нарізні дошки

  Часи міняються але тренд на наявність міцної нарізної дошки з масиву дерева залишається вічним. Наші дошки покриваються екологічними маслами, тому при контакті з продуктами харчування матеріали не виділяють токсинів. Наші дошки з футуристичним дизайном підійдуть до приміщення в будь-якому стилі і можуть виконувати не тільки функціональне призначення але й декоративне, у кухнях чи приміщеннях в етно-стилі.

   

  Дзеркало в дерев'яному підрамнику

  Ми розробили декілька варіантів дзеркал, призначення одне, а можливість використання різна. Є велике дзеркало, яке можна ставити на підлогу та обперти об стіну, або інше дзеркало, яке навішується на стіну або навіть поставити на комод. 

   

  Переваги замовлення аксесуарів та декорів в інтернет-магазині виробника

  • - широкий вибір ексклюзивних аксесуарів ручної роботи з натуральних матеріалів;
  • - найнижча ціна (ви не переплачуєте націнку посередників);
  • - гарантія та швидке сервісне обслуговування;
  • - можливість повернення чи обмін товару при умові що на ньому відсутні ознаки експлуатації.

  Оригінальні декори з дерева можна замовити як у стандартних розмірах так і в індивідуальних під замовлення.