Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Всього результатів: 5

  Комоди GRAND WOOD - інтернет магазин комодів в скандинавському стилі від українського виробника. Купити комод з масиву у Львові

  Дерев’яні комоди - супертрендовий елемент інтер'єру. Присутність дерев’яних меблів в інтер'єрі завжди свідчить про високий смак власників помешкання чи офісу, які дбають про свою безпеку і одночасно цінують ексклюзивну фактуру дерева. Меблі з масиву дерева відрізняються високою зносостійкістю та можливістю реставрації.

  Зараз можна зустріти комод різного розміру практично у кожному сучасному інтер'єрі. Комод зручно використати у просторій вітальні чи кухні, у спальні чи дитячій кімнаті, тому що в нього можна помістити багато речей. Серед наших колекцій можна обрати як лаконічні варіанти виконання у стилі лофт, скандинавському та еко-стилях, а також комоди, які будуть яскравим елементом інтер'єру, наприклад, стилі нуар. 

   

  Комоди з масиву дерева ™ GRAND Furniture

  Наші корпусні меблі - ексклюзивний виріб, який виконується у стандартних розмірах а також в індивідуальному під замовлення. Ми пропонуємо виконання у декількох варіантів породи дерева: з дубу, буку чи європейського горіха. Наші комоди відносяться до однієї із колекцій меблів, тому його можна доповнити столами, стелажами, ліжком у такій самій стилістиці. 

   

  Переваги комоду з дерева вітчизняного виробника ™ GRAND Furniture

  • - неповторний дизайн та фактура;
  • - ціна від виробника (формується без націнки посередника);
  • - можливість обміну чи повернення протягом 14-ти днів;
  • - доставка у всі регіони України.

   

  Купити сучасний дизайнерський комод можна

  у фірмових салонах виробника в м.Львів, у роздрібній дилерській мережі чи замовити по інтернету. Менеджер салону чи онлайн магазину надасть детальну інформацію по опціях, терміну виконання, доставці та можливості обміну чи повернення товару, який по зовнішнім ознакам не був в експлуатації.

  Пам'ятайте, що саме у фірмових салонах виробника, проводяться часто акції на виставкові взірці меблів. Завітавши у салон, можна купити комод за дуже приємною ціною.