Кошик

Проміжний пiдсумок
0 грн.

Вхід Реєстрація

Всього результатів: 4

  Ліжко GRAND WOOD - інтернет магазин ліжок в скандинавському стилі від українського виробника. Купити ліжко з масиву у Львові і в Україні.

  Ліжко це один з найважливіших предметів інтер'єру, адже воно повинно забезпечує міцний сон, який дає можливість відпочити та набратись сил для ефективного проведення наступного дня. Тепер у ліжку проводять все більше часу, тому що у ньому не тільки сплять, читають книжку чи дивляться телевізор, але й працюють за комп'ютером чи планшетом. Ось чому використання натуральних та приємних на дотик матеріалів є вкрай важливим, особливо в дитячих кімнатах. Сучасний споживач все частіше, усвідомлюючи це, віддає перевагу не пластику чи ДСП, а саме дерев'яному ліжку. 

  Ми використовуємо натуральні масла та сертифіковані лаки та емалі провідних європейських виробників. Також, у комплект входять надійні ламелі. 

   

  Ліжка з масиву дерева ™ GRAND Furniture можна класифікувати за такими критеріями:

  за розміром - односпальні, полуторні та двоспальні;

  за дизайном - ліжко у стилі лофт, еко стилі, у стилі модерн та в скандинавському стилі;

  за породою деревини - ліжко з дуба або ліжко з бука;

  за наявністю шухляд для зберігання білизни - з нею чи без неї;

  за наявністю підйомного механізма - з ним чи без нього.

   

  Двоспальне дерев'яне ліжко 

  Найкращий варіант для пари - це двоспальне ліжко з дерева. У нас є варіант виконання двоспального ліжка у двох розмірах. 

   

  Односпальне ліжко з дерева

   Таке спальне місце підійде для однієї особи або дитини. 

   

  Полуторне ліжко з натуральних матеріалів

  Користується найбільшою популярністю серед підлітків тому що воно трошки більше за одинарне.

  Якщо Вам потрібно виготовити дерев'яне ліжко під замовлення, ми з задоволенням виконаємо такий виріб для Вас.

   

  Де купити дерев'яне ліжко ™ GRAND Furniture?

  Ліжко нашого виробництва можна придбати у фірмових салонах виробника в м.Львів, у роздрібній дилерській мережі чи замовити по інтернету. Менеджер салону чи онлайн магазину надасть детальну інформацію по опціях, терміну виконання, доставці та можливості обміну чи повернення товару, який по зовнішнім ознакам не був в експлуатації.

  Купити дерев’яні меблі у вітчизняного виробника завжди вигідно, адже Ви отримаєте найкращу ціну і також у будь-який час можете дозамовити ще якийсь предмет інтер'єру з цієї чи іншої колекції.